Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó tengerparti Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa Palhoça vendégeit a nagyjából egy 10 perces autóútra található Sonho tengerpart meglátogatására invitálja.
A tengerparti elhelyezkedésnek köszönhetően a Trilha Naufragados 3 km-re, a Pinheira Beach pedig 2 km-re van a nyaralótól.
A szálláshely fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A 2 hálószobás szálláshely vendégei a konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek megkóstolhatják a dél-amerikai ételeket a Sabores do Mar étteremben is, amely a Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa szomszédságában található. A Palhoça városi villa úszómedencével és terasszal, valamint kültéri medencével is rendelkezik.
- Helyi látnivalók
- Low-Pinheira Beach3,7 km
- Entrada da Praia3,9 km
- Igreja Nossa Senhora dos Navegantes3,1 km
- parque2,8 km
- Slogan da Praia4 km
- Supermercado Tabuleiro4,1 km
- Beira da Praia de Cima4 km
- Centro de Visitantes do Parque Estadual da Serra do Tabuleiro3,2 km
- Pedras da Pinheira3,8 km
- Repülőterek
- Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repuloter54 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Napozóágyak
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa kínálatából?
Igen, a Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető kültéri medencét. - ❓
Mekkora a Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa befogadóképessége?
A Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa akár 12 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?
A szálláshely felszereltségéhez tartozik egy konyha. - ❓
A Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa magába foglal strandterületet?
A Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa magába foglal egy homokos strandot ingyen Wi-Fi-vel. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa területén tartózkodunk?
Palhoça nevezetességei közé tartozik a Sonho tengerpart és a Trilha Naufragados, amelyek 2 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Casa Beira Mar - Ponta Do Papagaio Villa területétől. Ezenkívül a Pinheira Beach (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.